Kterých 7 věcí byste měli vykázat z vaší kuchyně


</div>
<h2>
	1. Rozbité sklenice</h2>
<p>Rozbité sklenice patří přesně na jedno místo: do odpadního koše. Skleničky se při mytí mohou rychle rozbít; nebezpečí zranění je pak velké. Totéž platí pro šálky, talíře, mísy atd. Co je rozbité, mělo by být jednoduše zlikvidováno, pokud to nejde, nemělo by být zachráněno.<br />
<img alt=

2. Staré houby na mytí

Stále vypadá dobře. Dokonce i když tu houbu na mytí nepoužíváte do doby, než skrz ní vidíte, měli byste houbu nahradit. Nemusíte jí okamžitě vyhazovat, většina hub na nádobí může být v automatické pračce dobře vyprána a pak opět používána – třeba například k čištění koupelny.

3. Skladovací kontejnery

Ruku na srdce: kolik skladovacích kontejnerů v kuchyni máte? Pravděpodobně příliš mnoho! Vyhozením nepotřebných kontejnerů můžete proto vytvořit volný prostor.

4. Krabice z doručeného balíku

Jste naprosto odhodláni recyklovat a využívat věci vícenásobně? Zde platí to samé jako u předešlého bodu. Krabice, ve které vám někdo něco poslal, nemusí být v kuchyni po celou věčnost pro případ, že ji znovu použijete – někdy.
kuchyňská váha

5. Spousta pomocníků

Máte jednu, dvě, tři, čtyři, ….. naběračky? Více než dost vařeček? A s prkýnkem na krájení byste mohli vydláždit podlahu v kuchyni? Pak je čas dát některým z těchto věcí sbohem.

6. Prošlé potraviny

Dokonce i kdybychom se snažili tomu tvrdě bránit, opakovaně se stane, že doba trvanlivosti u jídla uběhne. Cokoli, co je v chladničce prošlé, musí být odstraněno. Ale také stojí za to podívat se do skříní a zásuvek, co tam je. To, u čeho vypršela záruční doba, a již není jedlé, patří do odpadků.

7. Vratné obaly

Nejprve to je 1 láhev, pak jsou to tři pytle. Prázdné obaly se rychle kupí. Proto bychom měli dbát na to, aby nevznikly hory prázdných lahví a pravidelně prázdné lahve házet do tříděného odpadu, nebo pokud jsou to vratné lahve, tak nosit zpět do obchodu.

Kterých 7 věcí byste měli vykázat z vaší kuchyně
Ohodnoťte příspěvek
mount300x300.gif