Úvěr pro každého podnikatele


Patříte mezi živnostníky, soukromé podnikatele nebo firmy? V tom případě máte nárok na mimořádné podmínky, které můžete získat díky hypotéce bez registru. Tento finanční produkt je určený právě pro všechny podnikatele, kteří potřebují finanční injekci pro své podnikání. Veškeré finance z tohoto úvěru tak putují přímo do podnikání, kde s nimi můžete splatit dluhy, své závazky vůči dodavatelům, vyplatit zaměstnance, doplatit daně či sociální a zdravotní pojištění nebo nakoupit další majetek.
kostel za městem.jpg

Ø  Častým problémem bývají právě registry. Proto mnohým z nás banky nepůjčí peníze, a získávání úvěru z banky se tak stává posláním, které je naprosto nemožné splnit. Ovšem naštěstí je zde řešení a to jsou nebankovní společnosti.

Zaměřujeme se na klienty, kteří mají problémy a mají například také záznamy v registrech dlužníků a to buďto v bankovním nebo i nebankovním registru. Zajistíme vám peníze rychle a bez zbytečného papírování. To všechno opravdu dokáže, s vaší pomocí. Stačí k tomu vyplnit online formulář a dál postupovat krok po kroku. Celé vyřízení je, však velice rychlé stačí pár minut a následné papírování nebude trvat déle než pár dní. Od podpisu smlouvy při expresním jednání můžete mít peníze do 24 hodin.
bankovky v peněžence.jpg

Více informací o produktu

Hypotéka bez registru spadá do sekce podnikatelských úvěrů.


Ø  Mohou si ji sjednat pouze firmy, podnikatelé nebo živnostníci, kteří mají založenou živnost a podnikají.


Ø  Poskytuje se až 70% odhadní ceny nemovitosti.


Ø  Úrok zajistíme velice nízký a podobný tomu v bance.


Ø  Splácet můžete až na dobu třiceti let. Samozřejmě délku splácení si můžete zvolit sami.


Ø  Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit a to zcela zdarma.


Ø  Dopředu neplatíte ani žádné nesmyslné poplatky.

        Ø  Poskytneme půjčku na jakýkoliv typ nemovitosti.

Nebudeme nahlížet do registrů dlužníků a dáme vám půjčku i v případě, že záznam máte. Často jde o staré záznamy, nebo o ty, které již nejsou aktuální. Pokud máte nový prohřešek, pak i tato skutečnost se dá obejít. Hypotéku poskytneme v jakémkoliv případě. Snažíme se vám pomoci.